פיצ'רים חדשים בגוגל אנליטיקס – אפריל 2015

אפריל היה חודש טוב לגוגל אנליטיקס וכלל כמה שינויים ועדכונים בממשק וגם פיצ'רים חדשים ששווה לבחון, גם באי-קומרס הנהדר שלהם וגם עיבוי דוחות ה Adwords הקיימים.

דוח Life Time Value

ההשקה השקטה שהתחילה בחשבונות הפרימיום מציגה דוחות מעניינים למדי שמשווים LTV בהיבטים של יחסי המרה, מכירות בפועל ויעדים אחרים. למי שלא יודע, מוזמן לקרוא מה זה LTV, מאמר בשלושה חלקים שהחלק השלישי יתפרסם בשבועות הקרובים.

1

דוחות Adwords חדשים

תחת קטגוריית דוחות ה Adwords תמצאו את הדוח Bid Adjustments שמכיל מעכשיו גם חלוקה לפי רשימות הרימרקטינג. Nice וסופר שימושי.

2

עוד כמה שינויים:

  • דוחות ה Treemaps השימושיים מאד אמורים לכלול בקרוב גם את ה Search Terms. יהיה מעניין. מקווה שזה לא יהיה רק בטבלה למטה אלא גף בגוף התרשים.
  • הוספת מדדי מכירות והמרות בדוחות ה Search terms (זה לא היה עד היום?)

Related Product במודול ה Enhanced Commerce

וזה כבר ממש חדשות: למי שכבר הטמיע את ה Enhanced E-commerce המעולה של גוגל, הפיצ'ר החדש הזה, שצריך להפעיל אותו במיוחד דרך הגדרות הפרופיל, מאפשר לראות ביצועי מכירות ואפקטיביות הקומפוננטה באתר שלכם שמציגה מוצרים קשורים למוצר הגדול המוצג בכל דף. בקרוב הדוחות יוצגו בכל החשבונות.

3

 

האם המאמר עזר?
  • המאמר מאת:
    אסף טרפיקנט
    מנכ"ל Quickwin שיווק באינטרנט (קידום, פרסום ומדיה חברתית). מומחה ווב אנליטיקס ושיפור יחס המרה באתר. אוהב את השילוב האופטימלי בין רגש (התנהגות גולשים) וטכנולוגיה (האתר שלכם).

התגובות שלכם


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.