אודות

שלום לכם,

אני אתחיל מהסוף: אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ב 03-5104335 או לשלוח לי מייל, לפגוש אותי בפייסבוק או בלינקדאין, להגיע לקורסים שאני עורך (הרשמה בצד שמאל לעדכונים), להזמין אותי לערוך קורסים אצלכם בחברה, או לפגוש אותי בכנסים שונים בהם אני מציג. ועכשיו נתחיל כמו שצריך:

שלום, שמי אסף טרפיקנט, מנכ"ל Quickwin Online Marketing, חברה העוסקת בקידום, פרסום ושיפור יחס המרה. למרות שהחברה קיימת רק מ 2009, אני עוסק בשיווק אונליין כבר משנת 2001(!) כשעוד היו מחייגים לאינטרנט בכל פעם מחדש. מדידות, BI ואנליטיקס זה הבייבי שלי וללא ספק התחום המעניין ביותר מבחינתי. לתחום זה אני משלב את הרקע עתיר הנסיון כמשווק וגם את הנסיון המקצועי שלי כמנהל ומפתח מוצרים.

רוב היום שלי מושקע בשיפור יחס המרה באתרים ואני מלווה גם סטארטאפים ויזמים בשלבי אפיון המוצר ו Product Marketing. בשנה האחרונה חיפשתי קהילה ישראלית לענייני אנליטיקס ומרכז ידע רציני, ולבסוף  החלטתי להקים אותה ושמה בישראל – "ווב אנליטיקס ישראל". לתוך הקהילה הזו אני יוצק את כל הידע שרכשתי במהלך עבודתי עם לקוחות שונים בעיקר בתחומי ה Forex, משחקים, אתרי מסחר, אתרי קהילות עתירי תעבורה ועוד.

 

מטרות ווב אנליטיקס ישראל

  • להנגיש את התחום לכלל בעלי האתרים, מנהלי השיווק, מקדמים ומפרסמים.
  • לפרסם בבלוג מתודולוגיות ו How To's , שיטות וטכניקות, מדריכי וידאו וחומרי העשרה נוספים בתחום.
  • ליצור מידע איכותי ומדויק בעברית.
  • ליצור כר מעשיר ופורה ושיחה בין כל העוסקים בתחום, ובין כל בעלי האתרים שרוצים לדעת ושאין להם את מי לשאול. אם זה בקבוצה בפייסבוק, בתגובות למאמרים כאן באתר ועוד.
  • אתם מוזמנים לכתוב גם באתר ולקבל במה מכובדת וקהל קוראים מקצועי שייחשף אליכם ולפועלכם.

כאמור, אם תרצו לשאול, לדבר איתי, לתת משוב, תוכלו לשלוח מייל ל assaf@quickwin.co.il. או להרים לי טלפון ב 03-5104335.


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.