ב 14 לנובמבר: סדנת Mobilytics – אנליטיקס לאפליקציות מובייל

יש לכם אפליקציית סמארטפון? מנהלים חברת Start-App? ב 14 לנובמבר 2012, תערך בפעם הראשונה בארץ סדנה מקיפה ומקצועית על אנליטיקס לאפליקציות מובייל, בשם Mobilytics (לרישום לאירוע). הסדנה המקצועית מיועדת לבעלי אפליקציות, מנהלי מוצר ומנהלי פיתוח ומלמדת כמעט כל מה שצריך לדעת בעולם המדידות וניתוח אפליקציות מובייל. הסדנה מבוססת על נסיון של ליווי ופעילות ניתוח ושיפור המרות בעשרות אפליקציות ומשחקים.

מה לומדים

בסדנה אלמד על מדידת אמצעים שיווקיים, התקנות מול שימושים, נצלול ביחד לעומק ה Retention ומונחים רבים נוספים, נגדיר יעדים ומדדים ושיטות עבודה, נציג טכניקות וכלים טכנולוגיים, הצעות לכלי ניהול, דשבורדים ודוחות, נלמד לזהות איפה אנו מאבדים את המשתמשים שלנו ובאילו פיצ'רים להתמקד בפיתוח, בד בבד עם Benchmark למדדים שונים על מנת שתוכלו לדעת איפה אתם עומדים ביחס לכולם. בנוסף, יוצגו שני מקרי מבחן מאפליקציות וותיקות מתחומים שונים, כאשר חלקים אלה יוצגו על ידי מנהלי מוצר מהחברות עצמן.

עוד פרטים

הסדנה המקצועית תערך ב 14 לנובמבר, באודיטוריום של המכללה האקדמית תל אביב יפו, תחת כנפי החסות של "המתחם ליזמות". ההשתפות בסדנה כרוכה בתשלום ובין אלו שירשמו יוגרל Google Nexus 7 – הטאבלט החדש והמרהיב של גוגל! 

לפרטים והרשמה

האם המאמר עזר?
  • המאמר מאת:
    אסף טרפיקנט
    מנכ"ל Quickwin שיווק באינטרנט (קידום, פרסום ומדיה חברתית). מומחה ווב אנליטיקס ושיפור יחס המרה באתר. אוהב את השילוב האופטימלי בין רגש (התנהגות גולשים) וטכנולוגיה (האתר שלכם).

התגובות שלכם


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.