מזל טוב! עכשיו זה רשמי!

התוסף המדליק למעקב אחר קמפיינים בגוגל אנליטיקס, שפותח במעבדות שלי, נכנס לרשימת האפליקציות הרשמיות באתר של גוגל אנליטיקס, תחת קטגוריית Campaign Management ואני שמח על הבעת האמון לה זכיתי.  לתוסף יש עוד כמה הפתעות בקנה ויהיו גרסאות נוספות בהמשך. למי שהוא כבר משתמש מאושר – אשמח אם תכנסו לקישור, תדרגו ותגיבו (קודם דרגו ואחר כך תגיבו – אי אפשר לערוך תגובות לאחר שליחה). אם אתם עוד לא משתמשים מאושרים ורק רוצים לפרגן, גם אפשר.

לתוסף אלפי שימושים מדי יום, על פני 80 מדינות ברחבי העולם ומדי יום מצטרפים עוד משתמשים.

Google-analytics-url-builder-usage-map

רגע רגע, תזכיר לי מה זה עושה?

צפו בוידאו שלי מכנס B2B-Insights לאנשי שיווק בה אני מספר על בעיה עם שלושה ראשים ופתרון אחד יעיל. אם אין לכם זמן לוידאו, אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט הזה על Google url builder – התותח הכבד של גוגל אנליטיקס.

הוידאו השני מסביר איך משתמשים בתוסף:

להורדת התוסף ולהתקנתו מהחנות של כרום (חינם)

האם המאמר עזר?
  • המאמר מאת:
    אסף טרפיקנט
    מנכ"ל Quickwin שיווק באינטרנט (קידום, פרסום ומדיה חברתית). מומחה ווב אנליטיקס ושיפור יחס המרה באתר. אוהב את השילוב האופטימלי בין רגש (התנהגות גולשים) וטכנולוגיה (האתר שלכם).

התגובות שלכם


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.