מתכוננים לינואר 2012: הגרסה החדשה של גוגל אנליטיקס

בינואר 2012 זה קורה. הגרסה החדשה של גוגל אנליטיקס תהפוך לגרסה הרשמית, על פי ההודעה של גוגל אנליטיקס, והגרסה הישנה, זו שרובכם עובדים בה, תבוטל. יש להניח שרוב רובה של האוכלוסיה לא רק שלא מודעים שיש גרסה חדשה, אלא שביום אחד כל הממשק ישתנה, ואז יתחילו השאלות. אז זה הזמן לעשות כמה דברים ולהתכונן מראש, שלא יהיו הפתעות.

המצרכים:

 • לדאוג שכל הדוחות שבניתם נמצאים ועובדים גם בגרסה החדשה. חשוב לזכור שהדוחות לא עוברים אוטומטית לגרסה החדשה. יש להכנס למערכת הדוחות החדשה, וללחוץ על כפתור ה Migrate. כל הדוחות מהגרסה הישנה יועברו לגרסה החדשה (להבדיל מיועתקו), כלומר לאחר הפעולה לא יהיו דוחות בגרסה הישנה. אל תגידו לא ידענו (-:
 • עוד כמה שבועות, האופציה לשלוח דוחות במייל תופעל גם בגרסה החדשה. ברגע שזה יעלה, לוודא שכל התראות המייל שלכם (דוחות הנשלחים אוטומטית) מוגדרות באופן תקין.
 • להבין שהמספרים שמוצגים בגרסה החדשה יכולים להיות שונים מהגרסה הישנה. מה עושים? אין ממש מה לעשות, רק להיות מודעים לזה.
 • ללמוד את כל הפיצ'רים בגרסה החדשה (נרשמתם לוובינר מחר?)

במהלך החודשים הקרובים, גוגל אנליטיקס יפרסמו מידע נוסף על ההשקה הצפויה, ונדאג לעדכן את הפוסט בהתאם.

האם המאמר עזר?
 • המאמר מאת:
  אסף טרפיקנט
  מנכ"ל Quickwin שיווק באינטרנט (קידום, פרסום ומדיה חברתית). מומחה ווב אנליטיקס ושיפור יחס המרה באתר. אוהב את השילוב האופטימלי בין רגש (התנהגות גולשים) וטכנולוגיה (האתר שלכם).

התגובות שלכם

 • מאת יוסי כהן‏:

  אין ספק שמאוד מאתגר להתרגל לגרסא החדשה של אנליטיקס אך בטוח שברגע שנתחיל לעבוד איתה בשוטף נגלה כמו תמיד שגוגל עשו עבודה מצויינת


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.