מפגש Meetup בנושא Slim Analytics לסטארטאפים

ערימות של מספרים, מלא מערכות סטטיסטיות, דשבורדים מוכנים, מדדים שאתם לא סגורים עליהם, משקיעים שלוחצים וכולם רוצים לראות המספרים. גם אתם. אבל אין זמן.

מעל 120 משתתפים יגיעו ביום שלישי, 19 למאי, לMeetup בנושא Slim Analytics for StartUps. באירוע (ללא עלות) אציג את המתודולוגיה המנצחת לניהול דאטה יעיל ורזה לאנשים וחברות שלחוצים בזמן ובידע, מבולבלים מכל המערכות והמספרים וצריכים מישהו שיעשה כאן סדר.

לאחר ההרצאה שלי, יעלה ויציג שגיא מן, ממייסדי Trophit, וידבר על Value Oriented Analytics וציצג כמה גרפים ומספרים מאד מעניינים וגישה מרעננת להסתכל על דאטה.

האירוע ללא עלות וייערך במתחם ליזמות של המכללה האקדמית ת"א. ההגעה בהרשמה בלבד – לפרטים:

Slim Analytics for Start-Ups

Tuesday, May 19, 2015, 6:00 PM

Tel Aviv-Yaffo Academic College
Khever ha-Le'umim Street 10 Tel Aviv-Yafo, IL

137 Members Attending

No time, no resources, tight budget, a lot on your head – but you need to see the numbers, right?Dear entrepreneurs, on this meetup I'll reveal the quick and dirty recipe which already runs successfully on dozens of start-ups. I'll tell you how to beat the system, use the right tools the right way and ask the right questions.Your internal BI (if …

Check out this Meetup →

 

האם המאמר עזר?
  • המאמר מאת:
    אסף טרפיקנט
    מנכ"ל Quickwin שיווק באינטרנט (קידום, פרסום ומדיה חברתית). מומחה ווב אנליטיקס ושיפור יחס המרה באתר. אוהב את השילוב האופטימלי בין רגש (התנהגות גולשים) וטכנולוגיה (האתר שלכם).

התגובות שלכם


סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

ווב אנליטיקס ישראל

עשרות אלפי בעלים אתרים, מנתחי אתרים, מנהלי שיווק, מקדמי אתרים ומקצועני ווב - כולם משתמשים בכלי אנליטיקס שונים לנתח את הפעילות באתרים שלהם.

זה המקום ללמוד דברים חדשים, לשמוע על מוצרים, לשתף ולחלוק מידע, לשאול ולענות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המתפתחת של ווב אנליטיקס ישראל.

תוסף כרום להורדה!

עובדים עם Google url builder על מנת לעקוב אחרי כל הקישורים שאתם מפזרים ברשת? התקינו את תוסף הכרום שפותח על ידנו ומשתמשים בו מעל ל 30,000 איש ברחבי העולם!! לדף התוסף בחנות של כרום

סודות האנליטיקס

המדריך ששום מקצוען אנליטיקס לא מתחיל לעבוד בלעדיו.
בהורדה הינך מצטרף לרשימת התפוצה שלנו. תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.